Bartek Medoń, Strony Internetowe Kozy, Bielsko-Biała, programowanie
Bartosz Medoń - dział zainteresowań Bartek Medoń - zainteresowania
Bartek Medoń - fotografia 2 Wiadomo, że nie tylko informatyką człowiek żyje - w końcu ileż można siedzieć przed kompem ;) Nie ukrywam jednak, że informatyka jest moją wielką pasją, a konkretnie programowanie i wszelkie technologie stosowane w Internecie. Ciągle staram się rozwijać w tym zakresie, bo nie oszukujmy się trzeba samemu "kombinować" żadne studia nie nauczą nas czegoś porządnie, takie przynajmniej jest moje zdanie. Pare ładnych lat temu kiedy miałem pierwszy raz styczność ze stronami Internetowymi, stworzyłem swoją pierwszą stronę - bartekmedon.prv.pl - był to rok 2001, a ja byłem jeszcze uczniem Gimnazjum. Strona była wizualnie myślę całkiem niezła jak na tamte lata, chociaż patrząc teraz ze względu na jej kod to była straszna. Ale nic w tym dziwnego strona była generalnie stworzona w programie typu WYSIWYG, a dokładnie we FrontPage'u. Na stronie tej poza różnymi bzdurami umieściłem też kurs programu FrontPage i muszę przyznać, że w pewnym czasie był to no może nie najlepszy, ale bardzo popularny kurs tego programu (1 miejsca na frazę "kurs frontpage" na onecie, wp i bodajże interii oraz chyba 3 w google). Ale to było dawno i nieprawda ;) Obecnie staram się dawać wskazówki innym (oczywiście ciągle sam się uczę) i dlatego na tej stronie będę pisał jakieś ciekawe artykuły związane z tematem, który mnie interesuje. Również od jakiegoś czasu właściwie dla siebie, dla utrwalenia piszę dwa kursy mianowicie : Kurs PHP oraz Kurs JavaScript i Ajax - nie są to jakieś ładne strony zwązane z kursami, ale zbiór napisanych przeze mnie lekcji i rozwiązań. Czasami przydaje się to również mi jak na przykład czegoś zapomne to szybko sobie tam zerkam i mam gotową podpowiedź czy rozwiązanie. Miałem nie "gadać" o informatyce, ale się rozgadałem więc przejdźmy do innych zainteresowań.

Bardzo dużo przyjemności sprawia mi chodzenie po górach. Z tego też powodu powstała strona www.hrobacza.info - jest to strona, o szczycie "Hrobacza Łąka", który znajduje się na pograniczu Kóz oraz gminy Czernichów oraz o okolicznych szlakach, górach i mojej miejscowości. Zresztą nie będę wiele mówił po prostu zapraszam do odwiedzenia strony. W góry chodzę zazwyczaj raz na tydzień (przeważnie w niedzielę), ale w czasie na przykład wakacji udaje się więcej ;) Wycieczki organizujemy sobie zarówno w pobliskie góry jak i w dalsze pasma. Przy okazji takich wycieczek również lubię mieć przy sobie aparat i zająć się troche fotografowaniem, co również można powiedzieć powoli staje się moją pasję. Kilka fotek znajdziecie na wymienionej wyżej stronie o Hrobaczej.

Kiedyś rzeczą, która sprawiała mi wiele radości był sport, a dokładnie "Trójbój Siłowy" czyli mówiać prostym językiem jest to dysciplina składająca się z trzech siłowych bojów, a konkretnie przysiadu ze sztangą, wyciskania na ławce płaskiej leżąć oraz martwego ciągu. Byłem w tym myślę całkiem niezły [przykładowy dyplom czy medal] ;) Teraz ćwiczę już po prostu sam dla siebie.

Powróćmy znowu do komputera - troche bawię się w robienie muzyki właśnie za pomocą komputera chociaż przyznam, że dawno nic nie robiłem. Swojego czasu jednak miałem do tego wielki zapał i chyba nienajgorzej nam szło - nam ponieważ tworzyłem głównie z niejakim Panem o ksywie "Mixee" ;) Zresztą sami możecie posłuchać naszych wypocin tutaj.

Hmm co poza tym ? Lubie czasem poczytać dobrą książkę, uwielbiam oglądać filmy dokumentalne oraz... kabarety - niektórzy nasi artyści są naprawdę świetni jak na przykład Kabaret Moralnego Niepokoju czy Kabaret NeoNówka.
Copyright © 2008-2009 Bartek Medoń