Bartek Medoń, Strony Internetowe Kozy, Bielsko-Biała, programowanie
Bartosz Medoń - aplikacje facebook bielsko biała, tworzenie programów dla facebooka Aplikacje FaceBook
Bartek Medoń - programista aplikacji facebook bielsko biała, województwo śląskie Od pewnego czasu zainteresowałem się tworzeniem tzw. aplikacji Facebook czyli programów, a raczej stron/systemów internetowych pisanych z wykorzystaniem Facebook API. Co prawda często można ponarzekać na dokumentację czy częste zmiany ze strony społecznościowego giganta, ale nikt nie powiedział, że będzie kolorowo :-)

Poniżej przedstawiam wybrane programy pisane na Facebooka mojego autorstwa czy też takie, w tworzeniu których brałem udział.
  • Najnowsze i najlepsze kabarety na FaceBooku
    Aplikacja powstała przede wszystkim dlatego, że jestem wielkim fanem, maniakiem polskich kabaretów i pochłaniam naprawdę sporą ilość skeczy z naszej niezwykle dobrej polskiej sceny kabaretowej.
    Aplikacja pozwala między innymi na wyszukiwanie kabaretów (skeczy) i śmiesznych filmików, rzecz jasna ich oglądanie, komentowanie, polecanie innym oraz zapraszanie swoich znajomych do korzystania z programu.
    Z aplikacji można korzystać niezależnie od portalu społecznościowego jak i bezpośrednio na nim - Darmowe kabarety na FaceBooku.
Copyright © 2008-2009 Bartek Medoń